OdporúčameZaložiť web alebo e-shop

O mne

 

Zopár slov o  mne

 

Ešte počas Strednej ekonomickej školy som sa venovala písaniu článkov pre Žilinské rádio.              Som držiteľka medzinárodného certifikátu z anglického jazyka (CAE) získaného vo Veľkej         Británii, kde som žila, študovala a pracovala desať rokov. Momentálne pracujem aj ako                          prekladateľka a lektorka  anglického jazyka.

Nakoľko som vyštudovala vysokú školu J. A. Komenského – obor Andragogika (organizácia a vzdelávanie ľudských zdrojov), a mám pracovnú skúsenosť ako personalistka, tak ku písaniu         ma priviedol sám život. Profesionálne som sa začala venovať písaniu životopisov až po získaní dostatočného množstva skúseností. Túto činnosť vykonávam už niekoľko rokov. Doteraz som si získala mnoho spokojných klientov, ktorý sa ku mne opätovne vracajú.

 

Čo Vám môžem ponúknuť,  je môj úprimný záujem o Vašu pracovnú budúcnosť. Je to môj biznis a spokojnosť klienta je moja prvoradá priorita. Navrhnutie a napísanie každého životopisu alebo motivačného listu mi zaberie niekoľko hodín. Pre dosiahnutie naozaj unikátneho obsahu a vzhľadu dokumentu využívam všetok môj potenciál. Vaše schopnosti sa snažím odzrkadliť naozaj do hĺbky a podať  presvedčivý obraz o Vás samých. Počas písania dokumentu  je niekedy nutná telefonická alebo e-mailová konzultácia s klientom, nakoľko rešpektujem individuálnosť každého klienta  a snažím sa vyhovieť všetkým požiadavkam a nárokom, ktoré sú na mňa kladené.

 

Najväčšia výzva, nezáleží aký talentovaný, úspešný a šikovný ste, je dať zo seba to najlepšie.    A s tým Vám môžem pomôcť, poskytnúť pomoc, ktorá skutočne funguje.